Blog Piotra Okońskiego :

o pasji związanej ze zbieraniem autografów 

 Polub/obserwuj!

Bądź na bieżąco!

O nas

Piotr Okoński blog. Zbieranie autografów zawodników Pogoni Szczecin.

Wreszcie przyszedł czas na pierwsze zbiory w 2019 roku. W ramach 24 kolejki Lotto Ekstraklasy do Krakowa zawitała drużyna ze Szczecina.

 

W niedzielę (tj. 3.03.2019r.) pobudka nastąpiła o... 5:30. Wszystko spowodowane tym, że mecz był zaplanowany na 15:30. Do stolicy Małopolski wybrałem się autokarem. Przed godziną ósmą pojawiłem się pod hotelem wraz z dobrym znajomym. Autokaru widać nie było, co mogło być mylne, ale informacja była sprawdzona, że znajdują się w tym miejscu. Wchodząc do hotelu zauważyliśmy osobę ze sztabu, co potwierdziło nasze informacje. Usiedliśmy w lobby i czekaliśmy, aż piłkarze będą schodzić na śniadanie. Po kilkunastu minutach oczekiwania pierwsi zaczęli się pojawiać. Dobrą informacją było, że śniadanie mają ruchome, co wiązało się z tym, iż będą schodzić małymi grupkami. Dla nas to była świetna informacja. Prawie wszyscy chętnie się zatrzymywali, pozowali do zdjęć. Napisałem prawie, bo niekiedy śmieszą mnie takie sytuacje jak ta. Młody (może utalentowany), ale na pewno nie gwiazda światowego formatu, Adrian Benedyczak idąc wraz z Sebastianem Walukiewiczem został poproszony o autograf. Sebastian podpisał wszystko, a Adrian stwierdził, że zrobi to później, po śniadaniu. Nie mogę tego zrozumieć, co by mu się stało gdyby się zatrzymał tak jak kolega z drużyny. Młody wiek, chęć pokazania czegoś innego (ja to nazywam gwiazdorzeniem). Pomimo tego po śniadaniu podpisał zdjęcia, tak jak pozostali. Wszystko poszło sprawnie i przed godziną 10 wyszliśmy z hotelu.

                         

 

Podsumowując, do kolekcji trafiły:

 

Łukasz Załuska x2

Radosław Majewski

Jarosław Fojut

Mariusz Malec

Jakub Bursztyn

Sebastian Walukiewicz x2

Jakub Bartkowski x2

Robert Kolendowicz

Adam Buksa

Adrian Benedyczak

Sebastian Kowalczyk

Tomas Podstawski

Iker Guarrotxena

Santeri Hostikka

Zvonimir Kozulj

David Stec

Spas Delev

Ricardo Nunes

Kosta Runjaić

 

Reszta autografów na wymianę lub sprzedaż. Wszystkie skany podpisów znajdują się na mojej stronie na Facebook'u (Piotr Okoński autographs) https://www.facebook.com/autographsbyoko/photos/pcb.2282413578745311/2282412838745385/?type=3&theater przesuwając strzałką w prawo)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04 marca 2019